понеділок, 12 листопада 2018 р.

Десятий кий відправляється до Івано-Франківська

Десятий ювілейний кий компанії «AS» знайшов свого власника в суботу, 10 листопада. Змагалися за цей та інші призи 23 учасники зі Львова та області, а також гості з Івано-Франківська. Більшість відомих «катал» місцевого БК «Zovex» вже перетнули любительську позначку в 900 очок Ело, тому очікувалась активна боротьба. Приємно, що приєднались до боротьби і четверо новачків, які раніше не грали на таких змаганнях.

Без проблем подолали шлях до плей-оф по верху сітки Юрій Слюсар, Віктор Щербатий, Роман Дзікун та Микола Никорак.

З «підвалу» у боротьбі залишились Андрій Загайнов, Любомир Савчин, Василь Васильків та Назар Півень. Таким чином утворились чвертьфінальні пари, в яких зіграли: Юрій Слюсар – Василь Васильків, Віктор Щербатий – Назар Півень, Роман Дзікун – Андрій Загайнов та Микола Никорак – Любомир Савчин.

У двох матчах півфіналісти визначилися дуже швидко, адже Півень та Никорак не залишили шансів своїм суперникам та завершили матчі сухими перемогами. В паралельних протистояннях, навпаки, відчувалася напруга, а боротьба точилася до останньої кулі. Загайнов та Слюсар дотиснули Дзікуна та Васильціва у вирішальних партіях і замкнули квартет найсильніших.

Ще одну контру подарували глядачам у півфіналі Микола Никорак та Андрій Загайнов, де сильнішим виявився перший. Його суперником у боротьбі за більярдний кий став Назар Півень, який впевнено обіграв Юрія Слюсара (3-1).

У фіналі до чотирьох перемог зі старту сили були рівними, а Назар Півень та Микола Никорак дихали один одному в потилицю. Це тривало, доки гість з Івано-Франківська не перехопив ініціативу, і зробив фінальний ривок. З рахунком 4-2 перемогу здобув Никорак і повіз десятий, ювілейний кий до сусіднього Івано-Франківська.