понеділок, 24 грудня 2018 р.

Назар Савчак - найкращий серед аматорів

У Львові підвели риску під турнірами любительської ліги. В суботу 23 грудня учасники визначили найкращого серед аматорів. До боротьби були допущені не лише учасники з рейтингом Ело до 900 очок. Умову змінили на участь хоча б в одному з етапів ліги. Цим шансом скористались Назар Савчак, Павло Дуркач, Махір Рзаєв та Мирон Штогрин. Завітав і дует постійних гостей з Івано-Франківська: Микола Никорак та Віктор Щербатий. Решта гравців – представники Львова та області.

Без проблем забезпечили собі участь у плей-оф Мирон Штогрин, Ігор Клим, Павло Дуркач та Максим Первак. До четвірки кращих згодом приєднався «підвальний» квартет: Махір Рзаєв, Олег Кузик, Назар Савчак та Анатолій Тиханський. Майже всі учасники чвертьфінальної стадії були переможцями одного з етапів аматорської серії. Боротьба за перемогу обіцяла бути досить гострою.
Тільки Павлу Дуркачу вдалося розгромити ветерана Махіра Рзаєва з рахунком 4-0. У решті зустрічей боротьба тривала до останнього. З перевагою в дві партії Олег Кузик здолав Максима Первака (4-2). Лише в контрових партіях Назару Савчаку вдалося дотиснути Мирона Штогрина, а Ігору Климу – Анатолія Тиханського.

У півфіналах Назар Савчак декласував Ігора Клима (4-2) і став першим фіналістом. Згодом до нього приєднався Олег Кузик, який краще зіграв у сьомій партії і з рахунком 4-3 залишив Павла Дуркача третім.
У вирішальному матчі між Назаром Савчаком та Олегом Кузиком розгорілась неабияка боротьба, але згодом шальки терезів переважили у сторону Савчака, і він довів справу до перемоги з рахунком 4-2.