неділя, 6 січня 2019 р.

Календар турнірів з більярду 2019 (піраміда, снукер, пул)

Календар змагань національної Федерації спортивного більярду України та міжнародних Організацій на 2019 рік
Січень
19.01.19
22.01.19
BALTIC SNOOKER LEAGUE 2019 - STAGE 1 | VILNIUS
Снукер
Литва
Вильнюс
25.01.19
27.01.19
Кубок України серед чоловіків та жінок "Пул-9" - І етап
Пул 9
Україна
Київ
31.01.19
03.02.19
Кубок України серед чоловіків та жінок "Снукер" - І етап
Снукер
Україна
за призн.
31.01.19
03.02.19
Чемпіонат України серед юніорів, юнаків та дівчат "Комбінована Піраміда"
Комбінована піраміда
Україназа призн.
Лютий
03.02.19
07.02.19
Чемпіонат України серед чоловіків та жінок "Комбінована Піраміда"
Комбінована піраміда
Україна
Житомир
11.02.19
14.02.19
Чемпіонат України серед студентів "Вільна піраміда"
Вільна піраміда
Україна
Київ
13.02.19
15.02.19
Чемпіонат України серед студентів "Пул-9"
Пул 9
Україна
Київ
15.02.19
17.02.19
Чемпіонат України серед студентів "Снукер"
Снукер
Україна
Київ
21.02.19
24.02.19
Чемпіонат України серед сеньйорів та ветеранів "Комбінована піраміда"
Комбінована піраміда
Україна
Харків
22.02.19
25.02.19
COSTA BRAVA CUP
Вільна піраміда
Испания
Кальпе
25.02.19
03.03.19
Чемпионат мира 2019 «Комбинированная пирамида»
Комбінована піраміда
Росія
Ханты Мансийск
28.02.19
03.03.19
Чемпіонат України серед юніорів, юнаків та дівчат "Динамічна піраміда"
Динамічна піраміда
Україна
Кривий Ріг
Березень
02.03.19
03.03.19
Dynamic Billard Best of the East – Novi Sad, Serbia
Пул
Сербия
Novi Sad
04.03.19
09.03.19
Кубок Мира 2019 «Свободная пирамида», 1-й этап
Вільна піраміда
Росія
Москва
15.03.19
17.03.19
Кубок України серед чоловіків та жінок "Пул 10"
Пул 10
Україна
Київ
16.03.19
17.03.19
1st EEBC Junior Championship
Пул
Болгарія
Petrich
21.03.19
24.03.19
Кубок України серед чоловіків та жінок "Снукер" - ІІ етап
Снукер
Україназа призн.
23.03.19
25.03.19
Чемпіонат України серед школярів "Вільна піраміда"
Вільна піраміда
Україна
Київ
25.03.19
27.03.19
Чемпіонат України серед школярів "Пул-9"
Пул 9
Україна
Київ
27.03.19
29.03.19
Чемпіонат України серед школярів "Снукер"
Снукер
Україна
Київ
Квітень
04.04.19
08.04.19
Кубок України серед чоловіків та жінок "Динамічна піраміда" - памяті Героя України Артема Абрамовича
Динамічна піраміда
Україна
Житомир
13.04.19
14.04.19
Dynamic Billard Best of the East
Пул
T.B.A.за призн.
18.04.19
22.04.19
Всеукраїнські змагання серед чоловіків та жінок з Піраміди
Пирамида - многоборье
Україна
Кропивницький
24.04.19
27.04.19
Турнир за звание абсолютного Чемпиона мира
Пирамида - многоборье
Росія
Югорск
Травень
09.05.19
12.05.19
Командний (парний) Чемпіонат України серед чоловіків та жінок "Снукер"
Снукер
Україназа призн.
09.05.19
12.05.19
Чемпіонат України серед чоловіків та жінок "Снукер 6 red"
Снукер 6-червоних
Україназа призн.
13.05.19
19.05.19
Чемпіонат України серед юніорів та дівчат "Пул 14+1, 8, 9, 10"
Пул - многоборье
Україназа призн.
16.05.19
20.05.19
Чемпіонат України триборство серед чоловіків та жінок "Вільна Піраміда", Динамічна піраміда", "Комбінована піраміда"
Пирамида - многоборье
Україназа призн.
18.05.19
19.05.19
International Team Club Masters – Tbilisi, Georgia
Пул
Грузия
Tbilisi
23.05.19
26.05.19
Командний (парний) Чемпіонат України серед юніорів, юнаків та дівчат "Вільна піраміда"
Вільна піраміда
Україна
Житомир
27.05.19
01.06.19
VII Международный бильярдный турнир «Кубок мэра Москвы». Кубок Мира 2-й этап.
Вільна піраміда
Росія
Москва
31.05.19
02.06.19
IV International Billiard Festival – Dynamic Billard Best of the East – Kielce, Poland
Пул
Італія
Parma
31.05.19
02.06.19
IV International Billiard Festival – EEBC Junior Cup – boys and girls
Пул
Італія
Parma
Червень
06.06.19
09.06.19
Чемпіонат України серед юнаків до 16 років, юніорів до 18 років, молоді до 21 року "Снукер"
Снукер
Україназа призн.
07.06.19
11.06.19
Кубок Мира. «Кубок Longoni – Russa» 2019
Динамічна піраміда
Росія
Санкт-Петербург
14.06.19
16.06.19
Кубок України серед чоловіків та жінок "Пул-9" - ІІ етап
Пул 9
Україна
Київ
17.06.19
22.06.19
Кубок Мира 2019 «Свободная пирамида», 3-й этап
Вільна піраміда
Росія
Москва
20.06.19
24.06.19
Командний (парний) Чемпіонат України серед чоловіків та жінок "Вільна піраміда"
Вільна піраміда
Україна
Ужгород
22.06.19
23.06.19
EEBC Junior Cup – Slovakia
Пул
Словакияза призн.
Липень
04.07.19
07.07.19
Pardubice Open 2019
Пул
Чехия
Pardubice
04.07.19
07.07.19
EEBC Junior Cup – Czech Republic
Пул
Чехия
Pardubice
04.07.19
07.07.19
Чемпіонат України серед юніорів, юнаків та дівчат "Вільна піраміда"
Вільна піраміда
Україна
Хмельницький
12.07.19
14.07.19
Кубок України серед чоловіків та жінок "Пул 14+1"
Пул 14+1
Україна
Київ
15.07.19
20.07.19
Чемпионат Мира 2018 Пирамида - Командные соревнования
Вільна піраміда
Росія
Ростов-на-Дону
Серпень
01.08.19
04.08.19
Кубок України серед чоловіків та жінок "Снукер" - ІІІ етап
Снукер
Україна
Львів
03.08.19
05.08.19
BALTIC SNOOKER LEAGUE 2019 - STAGE 2 | LVIV
Снукер
Україна
Львів
12.08.19
17.08.19
Первенство мира 2019 «Свободная пирамида», юниоры, юниорки с 16 до 19 лет
Вільна піраміда
Росія
Москва
15.08.19
19.08.19
Чемпіонат України серед чоловіків та жінок "Динамічна піраміда"
Динамічна піраміда
Україна
Вінниця
24.08.19
25.08.19
Dynamic Billard Best of the East – Bratislava, Slovakia
Пул
Словакия
Bratislava
Вересень
06.09.19
08.09.19
Кубок України серед чоловіків та жінок "Пул-9" - ІІІ етап
Пул 9
Україна
Київ
09.09.19
12.09.19
Всеукраїнські змагання серед юніорів, юнаків та дівчат "Комбінована піраміда"
Комбінована піраміда
Україна
Львів
12.09.19
15.09.19
Кубок України серед чоловіків та жінок "Комбінована піраміда"
Комбінована піраміда
Україна
Львів
16.09.19
21.09.19
Кубок Мира. XIV Международный бильярдный турнир «Кубок Кремля», мужчины
Комбінована піраміда
Росія
Москва
21.09.19
22.09.19
Dynamic Billard Best of the East – Petrich, Bulgaria
Пул
Болгарія
Petrich
26.09.19
29.09.19
Чемпіонат України серед чоловіків та жінок "Снукер"
Снукер
Україна
по назн.
28.09.19
30.09.19
BALTIC SNOOKER LEAGUE 2019 - STAGE 3 | ST.PETERSBURG
Снукер
Росія
Санкт-Петербург
Жовтень
05.10.19
06.10.19
EEBC Young Friends Event – boys and girls – Prague, Czech Republic
Пул
Чехия
Прага
10.10.19
14.10.19
Чемпіонат України серед чоловіків та жінок "Вільна Піраміда"
Вільна піраміда
Україна
Чернівці
14.10.19
19.10.19
Финал кубка Мира 2019 «Свободная пирамида»
Вільна піраміда
Росія
Москва
18.10.19
20.10.19
New international event !!!
Пул
T.B.A.за призн.
18.10.19
20.10.19
Кубок України серед чоловіків та жінок "Пул-8"
Пул 8
Україна
Київ
21.10.19
26.10.19
Чемпионат Мира 2019 "Свободная пирамида"
Вільна піраміда
Білорусь
Мінськ
24.10.19
27.10.19
Кубок України серед сеньйорів та ветеранів "Комбінована піраміда" - памяті Володимира Башека
Комбінована піраміда
Україна
Житомир
24.10.19
27.10.19
Чемпіонат України триборство серед юніорів, юнаків та дівчат "Вільна Піраміда", Динамічна піраміда", "Комбінована піраміда"
Пирамида - многоборье
Україназа призн.
Листопад
02.11.19
04.11.19
BALTIC SNOOKER LEAGUE 2019 - STAGE 4 | RIGA
Снукер
Латвія
Riga
15.11.19
17.11.19
Кубок України серед чоловіків та жінок "Пул-9" - фінал
Пул 9
Україна
Тернопіль
21.11.19
25.11.19
Кубок України серед чоловіків та жінок "Вільна піраміда" - памяті Анатолія Алексеєва
Вільна піраміда
Україна
Запоріжжя
28.11.19
01.12.19
Кубок України серед чоловіків та жінок "Снукер" - фінал
Снукер
Україназа призн.
Грудень
07.12.19
09.12.19
BALTIC SNOOKER LEAGUE 2019 - GRAND FINAL | VILNIUS
Снукер
Литва
Вильнюс
12.12.19
15.12.19
Кубок України серед юніорів, юнаків та дівчат "Вільна піраміда"
Вільна піраміда
Україназа призн.
16.12.19
22.12.19
Чемпіонат України серед чоловіків та жінок "Пул -14+1, 8, 9, 10"
Пул - многоборье
Україназа призн.

Немає коментарів:

Дописати коментар