вівторок, 31 березня 2015 р.

Тернопільський фінал “Весняного кубку Прикарпаття - 2015”

Турнірний календар змагань з більярду у першому кварталі завершувався непересічними змаганнями “Кубок Прикапаття”. Впродовж двох днів 36 більярдистів боролись у кращих клубах Івано-Франківська “Дінаріс” та “Буффало”.
Нагородження призерів змагань
Попри запрошення гравців з 5 західних областей, Чернівці знову проігнорували турнір - жодного спортсмена із цього міста так і не було. Зате Тернопільська та Закарпатська команди привезли по 10 гравців, 8 основних та 2 запасних. Саме із запасних було сформовано команду і створено 8 груп - 4 по 5 гравців, та 4 по 4. За підсумками групової стадії турніру до ⅛ фіналу відібрались 16 спортсменів - по 2 з кожної групи.        До цієї стадії турніру увійшли (по областях) Тернопіль - 7, Львів - 4, Івано-Франківськ - 3, Закарпаття - 2 учасники.
Перший ігровий день завершувався матчами за вихід у ¼ турніру. У цьому турі Мотовиляк програв свою зустріч Островському, а Мартин в контровій партіїї отримав при рахунку 7:7 “фукс” від Сеника і теж вибув зі змагань. Плешко і Фурманчук пройшли своїх суперників і по “сліпому” жеребу наступного дня зустрілись у чвертьфіналі, де Фурманчук підтвердив свій теперішній статус гравця №1 у рейтингу, обігравши нашого спортсмена з Трускавця.
Також до півфіналу пройшов кращий гравець Івано-Франківська Михайло Демідов (перемога над Свистом 4:1) та тернополяни Сеник і Калявський.
Андрій Сеник - переможець Кубку Прикарпаття-2015
Фурманчук після напружених семи партій чвертьфіналу не зміг дати опору Калявському і завершив турнір на третьому місці. У другому півфіналі Сеник обіграв Демідова з рахунком 4:2.
У фіналі гравець з Бучача зумів виграти у Сеника лише першу партію. Перемоги у наступних чотирьох принесли Андрію Сенику перемогу у “Весняному кубку Прикарпаття” та титул найсильнішого більярдиста західної України.
Усі подробиці змагань на сторінці турніру ЛЛБ
 Дякую за огляд турніру Віце-президенту Федерації більярдного спорту Львівської області - Олександру Білевичу
Наші сторінки: ФБСЛо Львів у Фейсбук