Ліга снукеру "Black Bаll" і Львівські спортсмени

Юрій Семко - півфіналіст змагань.

1-й тур ПРЕМ"ЄР ЛІГИ "BLACK BALL"

Четверо спортсменів-снукеристів зі Львова цими вихідними змагались в першому турі відкритої прем"єр-ліги зі снукеру, яка носить назву "Black Ball".       Їх імена відомі всім Львів"янам, які хоч трішки слідкують за регіональними новинами більярду і снукеру - це Юрій Семко, Мар"ян Полідович, Петро Стецишин та Бучинський Андрій.
Про перебіг турніру не зможу написати дослівно, та хочу висвітлити успіхи наших спортсменів, а особливо Юрія Семка та Мар"яна Полідовича.
      Отож першим на турнір прибув Полідович, який почав змагання на першому ж етапі, але поступився Константину Вовченку з Харкова, і свою подальшу гру будував через "підвал", де виграв обидві зустрічі і пройшов в "олімпійку". Та в грі за вихід в 1/8 фіналу поступився Артему Кошовому і вибув з турніру зайнявши 9-16 місце, з чим його і вітаю.
Юрій Семко був "сіяним" тому в гру вступав аж в неділю, і першу свою зустріч грав з Олександром Касьяновим, якого зміг переграти лише у вирішальному, п"ятому фреймі 3-2. Далі ж сітка звела його з земляком з Червонограда - Святославом Іванівим, якого Юрко вже впевнено переміг з рахунком 3-1. Вже в півфіналі Семко зустрівся з Сергієм Петрашем, у якого зміг виграти лише один фрейм і поступився 1-4.
   Та все ж успіхи нашого земляка, львів"янина Юрія Семка викликають лише позитивні емоції і відчуття.
   Я особисто вітаю Юрія з вдалим виступом на змаганнях і заслуженим третім місцем. Вітаю, Юрку!!! Успіхів тобі, наснаги і нових більярдних звершень!
    Турнірну сітку можна переглянути тут
________________________________________________________________________
З питань, щодо участі в турнірах та інших питань стосовно снукеру можна звертатись до Тетяни Веккер - координатора снукеру на теренах Львівщини.