неділя, 3 травня 2015 р.

Юліан Бойко сильніший серед юніорів.

Вчора в Києві завершився Чемпіонат України зі снукеру серед юніорів до 21 року. Звично, змагання приймав СБК «Лідер», що на вул. Скляренка 5.

Відкриття змагань. Учасники.

Змагання зібрали девятьох молодих снукеристів України, восьмеро з яких – кияни, і лише один Львів’янин – Юрій Семко. Серед них був присутній майстер спорту – Половинчук Катя з Києва.

Фіналіст змагань - Юрій Семко.

Вже в першому турі турнірна сітка звела двох фаворитів турніру – Семка та молоде дарування, одного з найперспективніших молодих спортсменів-снукеристів України – Юліана Бойко. Ця зустріч завершилася з мінімальною перевагою «гостя» зі Львівщини Юри Семка. Решта зустрічей проходили з перевагою одного з учасників, Так без поразок до півфіналу дістались Нікіта Ніколаєв, Половинчук Катя та Юрій Семко. Юліан до ½ фіналу дістався через «підвал», де через малу кількість учасників не зіграв жодної зустрічі – сітка на 16 мала багато «хрестів».
У першому півфіналі Семко без проблем проходить Ніколаєва, обігравши його «всуху» 3-0. Натомість в іншому був справжній бій, де переможець визначився лише в «контрі», ним став Юліан Бойко (переміг Катю Половинчук 3-2).
Третє місце посіли Катя Половинчук та Нікіта Ніколаєв.
Перед фіналом. Юра Семко та Юліан Бойко.
Фінальна зустріч пройшла повністю під зіркою молодого Бойка, він впевнено переграв Семка 3-0, а також став автором найбільшого брейку на турнірі 51 очко. Крім перемоги Юліан показав просто блискучу гру, розуміння позиції, а також був точним у відіграшах. Він заслуговує звання Чемпіона України та статус найперспективнішого молодого снукериста України! Так тримати!!!
ПЕРЕМОГА!!!
Вітаю з перемогою, бажаю міцного здоров’я та успіхів у спортивній кар’єрі, адже, це лише початок. Впевнений, що найбільші перемоги попереду.
Фіналіст змагань, Львів"янин Юрій Семко.
Чемпіон України серед юніорів - Юліан Бойко.