четвер, 24 вересня 2015 р.

Чемпіонат України – «динаміка»

Як відомо тиждень тому, минулого четверга Хмельницький СОК «СВ» прийняв Чемпіонат України «Динамічна піраміда» серед чоловіків та жінок. Цей турнір став офіційним відбором до Чемпіонату Світу. Проводився під егідою Національної Федерації спортивного більярду України.
Змагання проводились за звичною схемою, верхня і нижня сітки. Участь прийняли спортсмени з усіх регіонів України, виключно спортсменів з областей, які зараз окуповані, а саме тих, які залишились проживати в даних регіонах та Львівської, де проводився Чемпіонат області «Комбінована піраміда» огляд читайте тут (ФБСУ). Таким чином загальна кількість учасників склала 75 учасників – 61 чоловіків та 14 жінок.
У жінок несподіванок не трапилося – вже вп’яте Чемпіонкою України стала Анастасія Ковальчук. Протягом турніру спортсменка з Кременчука впевнено переграла своїх суперниць (Любич (3-0), Краско (4-1), Кудицька (4-2)) і дісталась до фіналу. Другою учасницею фіналу стала Пудовкіна Марія, яка пробилась до головної зустрічі турніру за схожим сценарієм, три перемоги підряд над Кудицькою (3-0), Котляр (4-2) та Притулюк (4-2). Зоряна до півфіналу пройшла також без поразок.
Фінал пройшов спокійно, шальки терезів з кожною партією схилялись в бік Ковальчук. І з рахунком 4-1 вона вже вкотре виборола титул Чемпіонки України, а також забронювала собі місце у збірній.
Анастасія Ковальчук - п"ятикратна Чемпіонка України

Через більшу кількість учасників у чоловіків змагання протікали повільніше, адже кожен прагнув перемогти, так аж до півфіналу не змогли зупинити Чемпіона України «Комбінована піраміда»-2015 Павла Радіонова. Без поразок до нього приєднались Рибалко Богдан з Дніпропетровська та Хмельничанин Дмитро Голоднюк. Єдиним учасником півфіналу (згодом і фіналу), хто пробивався через «підвал» став Сальников Ілля. Півфінали завершились з однаковими рахунками 5-2, де свої перемоги дістали Сальніков та Рибалко, обігравши Радіонова і Голоднюка відповідно.
Чемпіон України з "комбінованої" піраміди Павло Радіонов
Фінал протікав «ривками», та все ж гра Рибалко була чіткішою, він переміг перші три партії (7:8, 0:8, 7:8). Сальніков відкрив рахунок в зустрічі лише в четвертій партії - 8:5. П’ята партія знову за спортсменом з Дніпропетровська - 5:8 і рахунок став 4-1. Тут вже ніхто не сумнівався, що переможе молодий Рибалко. Хоч Донеччанину і вдалося «відквитати» дві наступні партії (8:7, 8:4). Наступну партію знову «взяв» Рибалко (5:8) і матч перейшов у ту стадію, де кожна наступна партія могла стати останньою (3-5 за партіями). Все ж Сальнікову вдалось ще раз «показати зуби» і виграти дев’яту партію (8:4), та десята стала вирішальною, Рибалко впевнено переміг 1:8 і з загальним рахунком 4-6 здобув перший у своїй кар’єрі титул Чемпіона України, а також місце в збірній на Чемпіонат Світу.
Фіналістка змагань Марія Пудовкіна і Чемпіон України - Богдан Рибалко

Вітаю молодого спортсмена з перемогою і бажаю гарного виступу на світових змаганнях.