четвер, 14 січня 2016 р.

Masters 2016. Перший чвертьфінал і Ракета «летить» далі

Чвертьфінальний поєдинок The Masters 2016 між О’салліваном та Селбі був достойним фіналу.
Перші два фрейми Ронні розпочинав активно з серій 63 і 51 очка відповідно, та в кожному з них помилявся на фреймболі. І якщо в першому Селбі міг перемогти без снукерів, то якраз тут О’Салліван віддав аж 22 штрафних очки, а фрейм після помилки Марка витягнув. В другому ж Селбі відповів серійною грою і зрівняв 1-1.

Третій і четвертий фрейми пройшли за сценарієм Ронні. Брейк  63 очка в третьому та два по 54 і 58 в четвертому збільшили перевагу Осаллівана і на перерву пішли за рахунку 3-1.
Після перерви Ронні залишився так само активним, не хибив дальні і тоною (100) збільшив перевагу ще на один фрейм. Селбі лише провів розбій.
Далі О’салліван не перестав показувати свою найкращу гру, перевівши матч в стадію, коли кожен фрейм міг стати останнім 74-20 і 5-2. У Селбі залишались досить малі шанси на перемогу в зустрічі. Та все ж наступний фрейм йому вдалось виграти з брейком у 68 очок.

Ну і дев’ятий фрейм мав бути за Марком, та провівши серію в 70 очок він помилився на виході і віддав позицію Ронні. Цей фрейм став останнім. О’салліван зробив прекрасний кліренс і виграв. Щось схоже ми бачили у першому фреймі матчу Селбі – Уолден. Там Марк так само «поцупив» перемогу у Ріккі. 73 очки в наборі від Ронні в далеко не найлегшій позиції і загальний рахунок 6-3 (перший на турнірі) виводить Ракету в півфінал, де він зустрінеться з переможцем пари Бінем – Хіггінс.