пʼятниця, 15 січня 2016 р.

The Masters 2016. QF 2. Хокінс сильніший за Аллена.

Два перші фрейми між Алленом і Хокінсом завершились за лічені хвилини (ну, можливо, десятки хвилин). У першому фреймі після серії відіграшів Марк віддав просту атаку в зелену лузу, та Баррі схибив і залишив позицію. Підхід Аллена завершився сенчурі 109 очок і виграним фреймом.
В другому фреймі обмінявшись кількома ударами по відіграшу вже Аллен віддає позицію, Хокінс грає складний червоний по чорному борту і виходить на серію, яка обривається, набравши 86 очок. Фрейм за Баррі і статус кво 1-1 в матчі.
В третьому фреймі Хокінс знову бере ініціативув свої руки і проводить серію 69 очок, але помиляється на фреймболі (на столі 69). Аллен забиває і набирає 31 очко, після чого зав’язується позиційна боротьба за останній червоний. Зараз Марку вже потрібен один снукер. Та за серією відіграшів хороший снукер ставить Баррі, з якого Марк виходить неточно, і оголошується вільний шар. Хокінс забиває жовтий по ціні червоного і серією 18 очок забирає фрейм. 2-1 попереду.
Четвертий фрейм знову починається серією Баррі, та на відмітці в 32 очки падає биток. Аллен відповідає серією 31 очко, але брейк зривається при спробі зіграти дабл всередину. Знову серія відіграшів, після чого Хокінс забиває дальній червоний,  та знову «топить» биток в середній лузі. Марк неточно атакує з сектора D. Після цієї помилки Баррі проводить серію в 35 очок і ставить снукер за чорний. Аллен грає неточно і здає фрейм. 3-1 і перерва.

Після перерви у п’ятому фреймі гравці з самого початку обмінюються серіми в 40 очок (Аллен) і 30 (Хокінс). Далі Баррі грає складним обвідним ударом від борта, практично «висячий» в лузі червоний, і проводить переможну серію 53 очка. 4-1 – хороша заявка на перемогу від Хокінса.
Шостий фрейм після кількох невеликих серій півсотнею 58 очок виграє Аллен.
В сьомому фреймі обидва гравці напомилялись за всі шість попередніх. В дебюті Аллен ставить снукер за зелений, з якого Хокінс виходить лише з третьої спроби. Аллен зігрує два червоні з чорним, та недорізає наступний семиочковий шар. Короткою серією в 25 очок Баррі збільшує перевагу. Аллен забиває ще червоний, проте неточно грає рожевий. Хокінс робить серію і ставить снукер по відіграшу, три невдалі спроби вийти зі снукеру і Аллен знову здає фрейм. 5-2 і переможець, здається, вже відомий.

Початок восьмого фрейму починається з двох неточних спроб Марка тонко відігратися по червоному. Після влучання він віддає позицію і Баррі набирає 66 очок і знову «маже» тепер вже матчбол. Після відіграшів на останньому червоному сильнішим виявляється Хокінс. Забиває матчбол і проходить у півфінал. Достойна перемога 6-2. В ½ він зіграє з переможцем пари Робертсон-Трамп.