середа, 13 квітня 2016 р.

«ROYAL» vs. «ЛЕГЕНДА» - реванш взятий

Вчора пізно ввечері у стінах БК «ROYAL» відбувся матч-реванш так званого виклику між вищевказаними клубами. Нагадаю, що в попередньому протистоянні був зафіксований загальний рахунок 3-2 на користь господарів, БК «ЛЕГЕНДА».
Цього разу все склалось інакше. Більш ніж впевнена перемога 4-1 від БК «ROYAL» і відкрита, в пошуках куражу, гра Сергія Крижановського, про все це нижче.
Першу зустріч розігрували Ігор Литовченко (Легенда) і Дастан Лепшаков (Royal). На цей матч з самого початку від «роялістів» був заявлений Павло Меховов, та йому було запропоновано коментувати дану подію. Заміна відбулась, як бачимо – це чвертьфіналіст нещодавнього ЧС, киргиз Дастан Лепшаков. Зустріч пройшла практично «в одну лузу». Більш ніж впевнена перемога Дастана 5-1, і команда «ROYAL» повела в рахунку 1-0.
Дастан Лепшаков
Наступна зустріч між Леонідом Швиряєвим (Royal) та Дмитром Кафтанатовим (Легенда) знову завершилась на користь БК «ROYAL». Швиряєв у досить грамотній і точній грі «з руки», був набагато сильнішим за свого суперника. Тверда перемога 5-2 і хороша перевага 2-0 у загальному заліку ще більше наближала перемогу для БК «ROYAL».
Леонід Швиряєв
За ними одразу ж до більярдного столу вийшли легенда більярду Євгеній Сталєв (Легенда), де проти нього мав зіграти чинний чемпіон світу Олександр Сидоров (Royal). Він і був фаворитом цього поєдинку. Що цікаво, Сидоров сказав перед матчем, що цю зустріч вони «відкатають» по максимуму, щонайменше 7 годин. Його слова справдились, адже переможця визначила лише «контрова», дев’ята партія. Впродовж усього часу біля столу точилась здебільшого тактична боротьба, мінімум «кидків» і максимум «відіграшів» зробили гру «тайтовою». По ходу Сидоров мав перевагу в дві партії, та Сталєв показав характер, і все ж зміг довести до вирішальної. Після невдалого розбою Сталева (щоправда в цій зустрічі не було жодного результативного), Бухара зігрує 4 «чужі» кулі, а потім доводить рахунок до зовсім непристойного – 7-2 в грі. Сталєв намірено штрафується, віддаючи кулю, а потім віддає і матч. 5-4 на користь Сидорова і завчасна перемога БК «ROYAL» з необхідними трьома очками відбулась. Наступні зустрічі були зіграні, та не мали жодного впливу на хід поєдинку загалом.
Євгеній Сталєв
Четверта зустріч між Олегом Речицом (Легенда) та Юрієм Пащинським (Royal) мала зовсім протилежний характер. З попередньою її об’єднувала хіба що кількість зіграних партій. Характер гри був зовсім інакшим: грали відкрито, багато «кидків» і просто нереальна «кладка» чужих від Пащинського гарно розбавили цей день. Щоправда і Речиц не відставав, у сьомій партії видав просто «космічні» кулі (недарма грали в день космонавтики). Далі перемогою у вирішальній партії записав перше (як виявиться згодом і єдине) очко в актив «Легенди» 3-1.
Олег Речиц
Останню зустріч з нетерпінням чекали всі, як онлайн-глядачі, так і ті, хто зміг особисто навідатись до більярдної. Публіка, звісно, хотіла побачити гру Сергія Крижановського (Легенда). Його противником був Азіз Мадамінов (Royal). Цікаво, що кілька днів тому вони зустрічались в ½ фіналу І етапу Кубка світу, де перемогу одержав Крижановський 5-4. Тому цей матч мав ще й особистий характер.
Вже з перших ударів стало зрозуміло, що боротьби не буде. Гра пройшла у форматі «кидок» Крижановського – атака Мадамінова. Сергій забивав просто нереальні кулі демонструючи таку собі артистичну гру, та помилок було значно більше. Таким чином Азіз «підібрав» всі п’ять партій. Перемога казаха в зустрічі, і більш ніж впевнений гамбіт БК «ROYAL» з загальним рахунком 4-1. Реванш взятий.