четвер, 6 жовтня 2016 р.

Ронні знову на висоті. 3-й день European Masters

Чудовий вечір вчора подарували любителям снукеру і своїм вболівальникам Ронні О’Салліван та Марк Аллен. Вже з самого початку брейком 121 очко (поки що найкращий на турнірі) Марк відкриває рахунок і виходить вперед. У другому фреймі ініціатива знову за представником Північної Ірландії: він робить брейк 65 очків, але помиляється на виході, за його помилкою слідує блискучий кліренс Ронні, дивимося:

Третій фрейм – дзеркальне відображення другого. Після брейка Аллена в 55 очок до столу підходить О’Салліван і доводить фрейм до перемоги 2-1. Згодом «Пістолю» вдається зрівняти рахунок в матчі у грі на кольорових кулях.
   Цим і завершився виступ Марка Аллена на Європейському Мастерс. Наступні два фрейми Ронні зігрує без проблем і виходить до наступного раунду, де зустрінеться з переможцем пари Девіс – Веньбо.
Важку зустріч провів Джон Хіггінс. Том Форд показав якісну і чітку гру, повів в рахунку 3-2, але дотиснути «Залізного Джона» не зміг. Хіггінс спочатку зрівняв рахунок, а потім в багатій на помилки з обох сторін «контрі» вирвав перемогу. Далі Джону доведеться грати з сильнішим із пари Хіггінсон – Трамп.
Джон Хіггінс
Схожий поєдинок між Алфі Бьорденом і Рікі Уолденом також завершився в сьомій партії.
Ці спортсмени вже зустрічались цього року на German Masters, там перемогу здобув Бьорден 5-3.
Фаворитом в матчі був Уолден, який і виграв стартовий фрейм брейком 73 очки. Та наступні три фрейми були за Алфі і наздоганяти довелося Ріккі, з чим він впорався. Та вирішальна партія була за Бьорденом. 4-3 і далі йому доведеться грати з переможцем пари Селбі – Хокінс.
Завершився третій ігровий день European Masters матчем між Нілом Робертсоном і Рісом Кларком. Робертсон провів хороший поєдинок, не залишивши шансів молодому снукеристу. Кларк зміг виграти лише другий фрейм, а помилка, яка коштувала йому перемоги в третьому «зламала» Ріса. У четвертому фреймі Робертсон з брейком 103 очки робить рахунок 3-1. П’ятий фрейм стає останнім. Велика кількість помилок з обох сторін приводить до повністю розкритої позиції на столі, та останнім помиляється Кларк і австралієць з серією 67 очок проходить в чвертьфінал, де його суперником стане переможець пари Макгіл – Дональдсон.