понеділок, 17 жовтня 2016 р.

ЛЛБ №33. Дубль Лапшина.

Недільний ранок у БК «Zovex» на Зеленій розпочався з матчів верхньої частини сітки. В «олімпійку» вийшли Рем, Савчак, Гуденко, Первак, Сулим, Лапшин і Калявський. На ще одну гру в «підвал» відправились Кшик, Пиз, Семчишин, Самсонов, Міщишин, Стахура В. та Мартин. Не впорались з проходом до «плів-офф» через нижню сітку серед учасників попередніх матчів Самсонов, Пиз та Полідович. Решта учасників додатково розімнувшись продовжили боротьбу у стадії ігор на виліт.
Вже за путівку до ¼ фіналу боротьба загострювалася з перших хвилин. У першому колі стадії «плів-офф» не було зафіксовано жодного «сухого результату». З рахунками 3-1 пройшли далі Кшик, Лапшин, Мартин і Рем вони перемогли Цаценка, Бойка, Савчака та Гривняка відповідно. Ще половина зустрічей цієї стадії завершилась у останній, контровій партії. Міщишин переграє Гуденка, Стахура В. – Первака, Сулим – Семчишина, а Хрущ – Калявського.
У чвертьфіналі Ростислав Рем беручи максимальну фору перемагає «всуху» 3-0 Ігора Мартина. З таким самим рахунком, але на рівних Віталій Стахура переграє Василя Міщишина. Саша Лапшин в «контрі» все ж «дотискає» Романа Сулима, а Роман Кшик з кулькою «фори» здобуває впевнену перемогу 3-1 над Юрієм Хрущем.
Дмитро Цаценко у грі
В півфіналі знову не вдається прорватись у головний матч турніру Ростиславу Рему (якому вже кілька турнірів поспіль пророчать перемогу на ЛББ в іграх одною кулею). На цей раз лише одна партія залишила Ростислава за бортом. Поразка 3-2 від Віталія Стахури. У Ростислава це вже четвертий півфінал на турнірах ЛЛБ. Ще одним учасником фіналу став Олександр Лапшин, він переграв Романа Кшика з рахунком 3-1.
Фінальна зустріч стала повтором відбірної, де вже зустрічались Віталій Стахура і Олександр Лапшин. Там переміг Сашко з рахунком 3-1. У фіналі Лапшин був переконливіше налаштований на перемогу і не віддав жодної партії. «Суха» перемога 4-0 і дубль на турнірах ЛЛБ. Попередня перемога була теж у гру однією кулею – комбіновану (ЛЛБ №28). Фінальну зустріч пропоную переглянути нижче:

Загалом Саша добре виступає на останніх турнірах. Окрім двох перемог на ЛЛБ у його активі також перемога на ЛЛБ в «Касіопеї», ще один фінал на ЛЛБ, а також треті місця на чемпіонатах області та Кубку Львова. Максимальна серія куль «з кия» (білія) теж на рахунку переможця – це 12 куль за підхід. Достойний результат, погодьтеся. Побажаю Саші успіхів і не зупинятися на досягнутому!