вівторок, 11 жовтня 2016 р.

Дайджест минулого вікенду більярду Львівщини

Минулими віихідними Федерація більярдного спорту Львівської області разом із Школою більярдного спорту провели відкритий дитячий турнір у дисципліні пул "вісімка". Паралельно з цими змаганнями під егідою Федерації снукеру України у Львівській області у БК "Billiard City" проводили другий етап першого туру аматорської Ліги ФСУ ЛО.
Дитячий турнір з більярду
   За регламентом до змагань допускались в першу чергу вихованці Школи більярдного спорту (тренер Олександр Тимрук) і решта - всі бажаючі в обмеженні по віку: до 14-ти років. Турнір проводився в три етапи:
  1. Відбірковий тур - для всіх, хто не займається у Школі більярдного спорту (з метою визначення рівня підготовки учасників);
  2. Основна сітка (груповий етап) - ігри по колу, з метою визначення кращих гравців, які продовжуватимуть боротьбу в стадії плей-офф;
  3. Чвертьфінали (1/8), півфінали, фінал. Матч за третє місце не проводиться.
Учасники змагань

У змаганнях прийняли участь 17 учасників. Три дні чудової атмосфери, групові відбірні ігри в другому дні змагань визначили найкращих, які і сформували пари в "олімпійці". Чвертьфінали розподілились наступним чином: Байдала - Якимів, Левицький - Волошинов, Радевич - Дідушок, Очерклевич - Охрімчук. Перевага одного з учасників мала місце в кожному поєдинку, "всуху" свої зустрічі завершили Байдала, Волошинов і Охримчук. Поступившись лише одну партію, натомість, вигравши три з рахунком 3-1 до півфіналу також проходить Радевич. Чвертьфінальні ігри пропоную переглянути на відео нижче:

Півфінальні ігри завершуються з однаковими рахунками 4-1. У фінал проходять Байдала та Охримчук. Третє місце розділили Радевич і Волошинов.
   Максимальну концентрацію і зібраність у фіналі продемонстрував Кирило Байдала, який не поступившись жодної партії 5-0 переграв Степана Охрімчука і став переможцем турніру.
Призери змагань - учасники стадії плей-офф разом з тренером Олександром Тимруком

Другий етап першого туру аматорської Ліги снукеру
   На другий етап аматорської Ліги снукеру у Львові прийшли позмагатись 25 спортсменів, що означає те, що снукер стає цікавішим все більшому колу людей. Адже деякі учасники - аматори, і справді, новачки у снукерному світі. Порівняно з першим етапом участь у якому взяли 19 учасників, бачимо значний приріст. Фіналіст минулого туру і взагалі, лідер снукеру на Львівщині Юрій Семко без проблем дістався фіналу і цього разу, програвши по фрейму Клемрі і Делятинському відповідно. Так само, безперешкодно до фіналу дістається Олег Сливка. П'ять "сухих" перемог поспіль виводять його у фінал.
   Не обійшлося без однакових поєдинків. Двічі по ходу турніру зустрілись Юра Семко і Володя Клемра. Обидві завершувались перемогами Семка (2-1 у відборі і 2-0 у півфіналі).
  Не зміг розкритись на повну (чи то занадто велика "фора") КМС по снукеру Мар'ян Полідович. Він у "контрі" програв стартову зустріч червоноградському аматору Руслану Іванцю, а в "підвалі" не зміг виграти жодної партії у Богдана Казновського.
   У фіналі до трьох перемог було зіграно лише три фрейми, щоправда кожен в чорній кулі був за Семком, який постійно мусив наздоганяти за очками Сливку. Семко, нагадаю, став переможцем першого туру Кубка Львова зі снукеру, де в фіналі обіграв спортсмена з Миколаєва Мар'яна Полідовича. Обидва фіналісти є кандидатами в майстри спорту зі снукеру. Очолює офіційний рейтинг ФСУ ЛО Юрій Семко, Мар'ян Полідович - другий. Третє-четверте місця розділили брати Столярчуки: Максим і Артем відповідно.
Мар'ян Полідович, Юрій Семко та Артем Столярчук на І етапі Кубку Львова зі снукеру

Також перший етап Кубка міста запам'ятався скандалом між Максимом Столярчуком та Олександром Білевичем, у результаті чого перший був дискваліфікований від участі в турнірах ФСУ до кінця 2016 року. Деталі за посиланнями на імена.
   Наступними вихідними 15-16 жовтня у БК "Zovex", що на вулиці Зелена 147 пройде третій турнір четвертої серії ЛЛБ "Динамічна піраміда". Про зміни в регламенті можна прочитати на офіційному сайті ФБСЛо. Реєстрація відкрита на сайті Ліги Любителів Більярду.