пʼятниця, 21 жовтня 2016 р.

Перкун - кращий прогнозист

Саме діючому Чемпіону України підкорився багатотисячний доларовий турнір, який вчора завершився в Києві. Перше місце у Перкуна, друге - Бєлозьоров, третє-четверте - Півченко і Матвєйчук.

Четвірка сильніших. Парі-Матч. Київ. 20-10-16.

Турнірний шлях Володимира Перкуна розпочався з поразки від азербайджанця Ніязі Халафова 5-3. Далі ж майбутній переможець змагань витримав натиск зустрічей підвалу, де довелось грати з титулованим одеситом Олегом Мачтаковим 5-1. За тим ще один тріумф над спортсменом з Одеси - Марком Плешко (цього разу в "контрі" 6-5). Потім була ще одна "контра" з Дерев'янко - 6-5. У чвертьфіналі спокійно пройшовши тернополянина Андрія Сеника (6-1). (Перкун - складний суперник для Сеника. Згадуємо "суху" поразку Андрія на турнірі Lviv Open 2015. В 1/4 Володимир переміг 6-0)
  Андрій Сеник, до речі з тим же рахунком 6-1, обіграв автора сенсаційної перемоги над Олександром Паламарем, Максима Осичнюка 6-1. Також з Сеником не зміг впоратись Андрій Клестов, якого відносили до фаворитів турніру.
  В півфіналі Перкуну довелося попрацювати задля перемоги над Артемом Мавійчуком (6-3). Фінальна зустріч була насиченою до самого переможного завершення. Апогєєм стала, на мою думку, саме ця партія. Пропоную переглянути:
  Також, варто відзначити, як у фінал дістався Дмитро Бєлозьоров. Перемога над Артуром Півченко дісталась йому лише у останній партії. Дивимося відео, як Артур сфолив на 1000$: