неділя, 19 березня 2017 р.

Юні чемпіони Байдала і Тодосенко.

Два дні змагалися у вправності біля більярдного столу юні джентльмени. У дисциплінах піраміда і пул боролися вихованці Школи Більярдної Майстерності, що діє під керівництвом Федерації більярдного спорту львівської області за підтримки БК «Zovex». Участь у турнірі прийняли 28 учасників: 10 грали в піраміду і 18 – в пул.

В обох турнірах розігрували груповий етап, де в плей-офф з кожної групи виходили по двоє учасників. Олімпійка починалася з півфіналів у піраміді та чвертьфіналів в пулі.
Учасники змагань
В піраміді з груп вийшли Юрчишин, Білан, Специляк і Тодосенко.  Матчі півфіналів завершилися контрами. До фіналу пробилися Ярослав Білан і Вадим Тодосенко. Доля переможця визначалася у 7, контровій партії. Переможцем став Вадим Тодосенко.
У пулі явним фаворитом виглядав Байдала Кирило, він виграв усі свої матчі групового турніру, програвши лише одну партію. Зі схожими результатами завершили груповий етап і лідери решти груп: Охрімчук, Дуліба і Волошинов. З других місць учасниками раунду плей-офф стали Глібчук, Очерклевич, Анохін і Дуліба.
Чвертьфінальні поєдинки Байдали і Волошинова завершилися сухими перемогами 4-0. Не справились з натиском (забіжу наперед) майбутніх фіналістів Анохін та Глібчук відповідно. Два паралельні матчі мали схожий сценарій і, знову ж таки, однакові рахунки, цього разу 4-1. Переможеними виявилися брати Дуліби. До півфіналів пройшли Охрімчук та Очерклевич.
В півфіналі чергову «суху» перемогу одержав Кирило Байдала, не зміг встояти перед вправною грою майбутнього чемпіона Степан Охрімчук. Згодом визначився і другий учасник фіналу. З рахунком 4-1 ним став Данило Волошинов, залишивши на третьому місці Валентину Очерклевич.
Фіналісти перед головним поєдинком
Фінал став дійством одного актора: з величезною перевагою 5-1 перемогу здобув Кирило Байдала. Протягом турніру молодий спортсмен показав гідну гру, крім того, проявивши неабиякий характер у відповідальних ігрових моментах. Вітаю з тріумфом! Бажаю вдосконалюватися і, звісно, перемагати!

Всі учасники цього більярдного свята –  вже переможці, адже попри свій юний вік показали справжню витримку і хорошу гру. Не зупиняйтеся на досягнутому і вірте в себе.