неділя, 6 серпня 2017 р.

ЛЛБ №41 - Захаров відкриває сезон перемогою

З восьми сіяних учасників згідно рейтингу ЛЛБ Львівської області на фінал прийшли троє. Отже, фінальний етап ЛЛБ №41 зібрав 7 учасників. Змагання, нагадаю, проводяться у дисципліні динамічна піраміда. Залежно від рейтингу кожен з учасників відповідно отримує фору, але не більше 9-6.

Перший номер посіву отримав учасник стартового відбірного туру Андрій Загайнов. Двоє сіяних учасників Богдан Слобода та Володимир Тимчишин зустрілися на ранньому етапі змагань. Гра відбувалася на рівних, перемогу здобув Тимчишин (3-1). Ще один матч, який протікав на рівних, де грали Микола Гуденко та Юрій Хрущ, закінчився сухою перемогою останнього (3-0). Завершував перший тур фіналу матч Володимира Захарова проти Василя Міщишина. З рейтингом Ело 1180 Захаров давав фору 9-6. У довгій та напруженій боротьбі в контрі він все ж таки здолав Міщишина (3-2).
Далі по верху сітки перший матч розпочав Андрій Загайнов. Даючи кулю фори Тимчишину  йому вдалося залишити лузи сухими – впевнена перемога 3-0 і гарантована участь в півфіналі. У паралельній зустрічі між Хрущем та Міщишином гору взяв останній. Рахунок матчу 3-1.

З допомогою порожньої клітинки у сітці одразу ж до малого фіналу за вихід з «підвалу» потрапив Слобода. Міщишин натомість грав з Гуденком.  Враховуючи різницю в одну кулю на користь Василя Микола не зміг виграти жодної партії. Перемога Міщишина 3-0, а Гуденко першим покинув турнір. Ще двома півфіналістами стали Міщишин і Захаров. Василь обіграв Ттимчишина 3-1, а Володимир – Слободу 3-0.
У півфіналі Хрущ-Міщишин сильнішим виявився Міщишин, він став першим фіналістом змагань. У грі Загайнов-Захаров (на максимальній форі грав Захаров 9-6) за крок до успіху після перших трьох партій був Загайнов, та досвід Захарова не дав йому програти. Володимир, звівши матч у контру, здобув перемогу і в п’ятій партії.

Фінал коливався від переваги одного спортсмена до іншого, і гра перейшла у вирішальну партію. Після невдалого початкового удару Захарова чудову можливість розпочати атаку мав Міщишин, та не впорався з хвилюванням, так званим в більярді «мандражем». По ходу зустрічі Володимир отримав перевагу 8-1 по кулях, та все ж Василь зміг підтягнутись, скоротивши відставання до 8-4. Помилка у виході після гри з руки призвела до неточного удару, внаслідок чого Захаров влучно зіграв свояка в кутову лузу. На останній удар Василь не чекав, адже чужий викотився на саму середину, і віддав фінал. Пропоную переглянути: