неділя, 11 лютого 2018 р.

Чемпіонат України киями львівських більярдистів (+відео)

Комбінована першість України наближається до завершення. На завтра залишилось лише три матчі: півфінали та фінал.

Вчорашній день для збірної міста Львова був насиченим і здебільшого позитивним. Лише по одному матчу верхньої сітки зіграли Олександри Лапшин та Семчишин. Обидва в хорошому настрої після першого ігрового дня провели дві переможні зустрічі. Лапшин обіграв Козачека (відео нижче), а Семчишин – Грабенка. Рахунки в цих матчах були зафіксовані однакові – 4-0.
Тим часом в нижній частині сітки першим покинув боротьбу Богдан Кривко. Нерівні сили у поєдинку з одеситом Марком Плешком і закономірний результат 4-0 не на нашу користь. Ігор Мартин дочекався свого суперника, яким став молодий талант з Києва Любомир Білий, і зміг обіграти того лише в «контрі» та зберегти шанс на прохід в олімпійку.
Олександр Лапшин
Сьогоднішній день розпочався матчем Ігор Мартин – Анатолій Менюк. Ця зустріч була останньою в нижній сітці. Нажаль, нашому спортсмену не вдалося спинити бойовий настрій вінничанина, в результаті – поразка Мартина (4-0), і наших гравців на чемпіонаті залишається двоє.
Вслід за Ігорем Мартином покидає турнір і Олександр Семчишин. В матчі з харків’янином Олегом Галушком наш гравець був попереду (3-1), та фіналіст попереднього туру кубку УБА звів матч в контру, а потім дотиснув нашого більярдиста (5-4). І лише Лапшин продовжив переможний гамбіт: 5-1 перемога над Рубаном, за нею – «суха» (5-0) над Матвєєвим і наш наймолодший учасник чемпіонату потрапляє до вісімки найсильніших!

Чвертьфінальний матч з Олександром Істоміним наш більярдист розпочав впевнено з двох стартових перемог у партіях. Одесит відповів тим самим – 2-2. В п’ятій партії знову сильніший Лапшин, та згодом Істомін відновлює статус-кво – 3-3. Дві наступні стають вирішальним: тактична гра Істоміна не залишає шансів для Лапшина, і цей день стає останнім для львівян на чемпіонаті України. З рахунком 5-3 півфіналістом (нажаль –  для вболівальників зі Львова) стає одесит Олександр Істомін.