неділя, 19 травня 2019 р.

Перемога Онопченка з другої спроби

Сезон більярдних турнірів у Луцьку наближається до літніх канікул. Четвертий аматорський з динамічної піраміди зібрав 21 учасника. Вже на початку змагань своєю відмінною грою записалися у фаворити Олександр Невар і Олесь Онопченко. Обидва гравці без проблем дісталися чвертьфіналу без поразок. При цьому Онопченко програв лише одну партію, а Невар – дві.

Компанію цьому дуету склали представники Рівненщини – Володимир Гряділь з Варашу й Олег Андрейко з Млинова. Останній вже перемагав на аматорських першостях кілька місяців тому.
У «підвалі» виправили свої помилки першого туру ковельчани Сергій Дмитрук і Олег Трохимович. Замкнули вісімку сильніших Юрій Лихотоп та Олександр Ляшук.
На стадії плей-оф дистанція збільшилася: матчі велися до чотирьох перемог. Єдиною «сухою» на цьому етапі відзначився Олесь Онопченко, який обіграв Юрія Лихотопа. Решта матчів закінчилися з бойовим рахунком 4-2. Володимир Гряділь обіграв Олександра Ляшука, Сергій Дмитрук несподівано взяв гору над Олександром Неваром, а двобій тезок Олега Андрейка та Трохимовича завершився тріумфом останнього.
Півфінальні матчі пройшли за різним сценарієм. У першому Олесь Онопченко вчергове довів свою перевагу, цього разу над Олегом Трохимовичем (4-1). Паралельна гра добігла останньої партії. Володимиру Грядилю тут довелося наздоганяти, та за рахунку 3-3 він не зміг переломити хід гри і все ж поступився. Цікаво, що в партіях перемагав гравець, який мав право першого удару.
І знову фінальний матч не пройшов за повним графіком. Замість боротьби до п’яти перемог гравці боролися до трьох. Причиною цього стало погане самопочуття Олеся Онопченка, та і це не завадило йому взяти гору. Сергій Дмитрук впевнено виграв першу партію (8-1), а далі суперник взяв три необхідні для перемоги. Олесь Онопченко записав своє прізвище у рядки переможців турнірів у «Georges Club».
Нагадую, що червень стане останнім турнірним місяцем у Луцьку. Відтак залишилося зіграти динамічну піраміду на клубному турнірі для усіх охочих 8 червня. Завершиться півріччя двома поспіль турнірами з вільної піраміди 23 та 30 червня (аматорський та клубний відповідно).