неділя, 23 червня 2019 р.

Кінець аматорського півріччя - за Олександром Ляшуком

У Луцьку 19 більярдистів-аматорів завершували турнірну боротьбу у першому півріччі. Основу склали гравці з обласного центру, решта – гості з Ковеля, Володимира-Волинського та Камінь-Каширського, а також часті відвідувачі з Рівненщини – Млинова та Варашу.

У матчах першого туру Олександр Назарук обіграв дебютанта змагань, свого тезку Дубинку (3-0), з тим же рахунком Андрій Іванов відправив до «підвалу» Володимира Данька. Олександр Назарук в матчі проти Ігора Максимюка також здобув перемогу з рахунком 3-1.
Далі у верхній сітці не було зафіксовано жодного контрового результату, всі матчі завершилися з перевагою одного з учасників. Так я пройшов до ¼, на шляху до якої обіграв Максима Данилюка та Олега Андрейка «всуху». До мене приєднався Іван Пелінкевич, який виграв у Юрія Алексюка (3-0) та Леоніда Гуменюка (3-1). Андрій Іванов продовжив свою переможну серію, здолавши земляка Віктора Босика (3-1) та місцевого Олександра Ляшука (3-0). Замкнув квартет учасників плей-оф Ігор Лукаш із Ковеля. Він переміг Михайла Кукушкіна (3-0) та Олександра Невара (3-1).
Тим часом з «підвалу» до основної стадії вийшли Володимир Лисов, Віктор Босик, Володимир Данько та Олекандр Ляшук.
Всі чотири чвертьфінальні матчі завершилися в контрах, що свідчить про напружену боротьбу та рівність сил. Я досить добре розпочав свій матч проти Володимир Данька і був за крок до перемоги. Проте мій суперник взяв перерву, що пішло йому на користь, і після повернення йому вдалося переломити хід зустрічі та пройти до півфіналу. Олександр Ляшук взяв гору над Іваном Пелінкевичем, Андрій Іванов здолав Володимира Лисова, а Ігор Лукаш зміг все-таки дотиснути керівника Вараської федерації Віктора Босика.
У півфінальному матчі між Олександром Ляшуком та Володимиром Даньком все завершилося досить швидко перемогою Ляшука з рахунком 4-0. У паралельному матчі Ігор Лукаш нав’язував боротьбу Андрію Іванову, та все ж останній зміг виграти з перевагою у дві партії – 4-2.
Фінал між Олександром Ляшуком та Андрієм Івановим був не лише головним поєдинком турніру, а й можливістю для Ляшука взяти реванш за поразку на ранній стадії змагань. Гравці розпочали активно і обмінювалися партіями до рахунку 2-2, після чого за крок до перемоги опинився Ляшук (3-2). Шоста партія в цьому фіналі стала останньою – Олександр Ляшук після кількох невдалих спроб все ж здобув тріумф перед закінченням турнірного півріччя.
На любителів більярду в першому півріччі очікує ще один турнір – це клубний турнір з вільної піраміди для усіх охочих без обмежень за рейтингом. Для багатьох хейтерів забіжу наперед – це не можливість «підгодувати» Стаса, це шанс поспарингуватися з чемпіоном, що випадає не завжди. Отож чекаємо в суботу, 29 червня о 10:00 без запізнень.