понеділок, 21 жовтня 2019 р.

Комбінований Луцьк - готуємося до "George's Cup"

Черговий тур більярдних змагань пройшов у луцькому «Georges Club». За чергою грали в комбіновану піраміду. В турнірі серед аматорів переможцем став гість з Червонограду Назар Півень. У клубному протистоянні, де змагались усі охочі без обмежень, сенсації не вийшло – перше місце вкотре завоював місцевий майстер спорту Станіслав Тимчій.

За перемогу в аматорському турнірі боролися 25 гравців з чотирьох областей: Вінницької, Львівської, Рівненської та Волинської. До чвертьфіналів по верхній частині сітки дісталися Володимир Данько, Назар Півень, Руслан Овсіюк та Ярослав Фіщук. Тим часом гравці, які вже прогали одного разу, боролися за виживання у «підвалі». Отже вісімку на стадії плей-оф закрили Олег Андрейко, Микола Панасюк, Олександр Ляшук та Юрій Панасюк.

Першим півфіналістом став Назар Півень. У матчі проти Юрія Панасюка він домінував протягом усієї дистанції і завершив його впевнено з рахунком 4-0. До нього згодом приєдналися Володимир Данько та Олег Андрейко, які здобули перемоги над Олександром Ляшуком та Русланом Овсіюком відповідно з однаковим результатом (4-2). В напруженій боротьбі Ярослав Фіщук вирвав путівку до півфіналу в Миколи Панасюка у вирішальній партії.
Сили, які Володимир Данько витратив на боротьбу з Олександром Ляшуком, не встигли відновитися до початку півфінального поєдинку з Назаром Півнем, і гість без проблем здобув чергову «суху» і став першим фіналістом. Натомість паралельний поєдинок між Олегом Андрейком та Ярославом Фіщуком знову затягнувся, а переможець став відомий лише у сьомій партії. Андрейко виграв і отримав шанс взяти реванш за поразку на ранній стадії у Назара Півня.
Олег Андрейко (2 місце), Станіслав Тимчій (головний суддя), Назар Півень (1 місце)

У вирішальному матчі, здавалося, Олег Андрейко зможе взяти реванш, адже він, поступаючися 0-2, зміг вийти вперед (3-2). Проте Назар Півень продемонстрував неабиякі бійцівські якості і вирвав перемогу в сьомій партії. Він став першим гравцем з Львівської області, хто виграв аматорську першість. Серед володарів золотої медалі також волиняни та гравці з Рівненської області.

Клубний турнір №8. Зіграти на перетягнутих столах, де покат просто неймовірний, прийшли 29 більярдистів з Волинської та Рівненської областей. «Сіяними» стали Станіслав Тимчій, Богдан Михальчук та Олександр Давидовський – тріо розпочинали гру вже з другого туру. І всі троє підтвердили статус «міцних горішків» – стали учасниками ¼ по верху сітки. До них приєднався Олександр Бояновський, який у додатній прогресії спочатку обіграв Василя Федорука в контрі, згодом – Сергія Бондарчука (3-1), а в матчі за вихід в плей-оф оформив «суху» для Петра Закса.

Петро Закс, отримавши додаткову гру, зустрівся в матчі за виживання з Віктором Бабенком. Неймовірний більярдний трилер розгорівся між суперниками. Закс поступався 4-7 за кулями у вирішальній партії і пішов «олл-ін» на гру просто неймовірного свого. Задум спрацював, і він отримав «флеш рояль», а згодом ще двома точними ударами зрівняв рахунок. Шкода, та на останньому ударі «кікс» не дав можливості виграти. Так він подарував перемогу Бабенку. В решті вирішальних матчів «підвалу» було зафіксовано однакові результати 3-1, де Василь Федорук, Сергій Бондарчук та Сергій Остапенко здолали Максима Люпу, Ігора Лукаша та Леоніда Гуменюка відповідно.
Лише по одній партії у матчах ¼ віддали своїм суперникам Станіслав Тимчій та Василь Федорук. За крок до п’єдесталу вони зупинили Сергія Бондарчука та Богдана Михальчука. Після змагань Богдан відмітив дуже влучну гру свого суперника. Сергій Остапенко вирвав перемогу в Олександра Бояновського з рахунком 4-2, і замкнув четвірку медалістів Віктор Бабенко, який у контрі зміг пройти місцевого Олександра Давидовського.
Станіслав Тимчій у півфінальному матчі обіграв Сергія Остапенка, залишивши того з черговою бронзою, а двобій кумів з Ковеля Василя Федорука та Віктора Бабенка завершився перемогою останнього (4-0).
Василь Федорук (3 місце), Станіслав Тимчій (1 місце), Віктор Бабенко (2 місце)
Фінал відбувся досить швидко, та пізня година і денний марафон дався взнаки обом учасникам. Досвідчений лучанин поклав чергову золоту медаль на свою полицю, та Віктор Бабенко мужньо боровся до останнього. Загальний результат фіналу 4-2 на користь Станіслава Тимчія.
Вітаю обох переможців зовсім різних турнірів. Не знаю, чи поїде на «Золоту осінь» в Ужгород Назар Півень, а от Станіславу Тимчію побажаю успіху в «Buffalo Ungvar», адже там він ще не перемагав.